İŞİN DEĞERİNİ

Ortaya Çıkaran MOSSLINE

Mossline’da birinci öncelik, kendi değerinizi hissetmenizdir. Misafiri olduğunuz anda sizi alıp bambaşka bir diyara götürecek olan markamız; ürünleri, renkleri ve kalitesiyle hayatınızda güçlü bir yer tutacaktır. Seçimlerinizde sizlere yardımcı olacak olan çalışma arkadaşlarımız sayesinde sizler de işin ehlinden aldığınız destek ile göz kamaştırıcı bir yolculuğa çıkacaksınız ve işini severek yapan insanların bir arada olduğu markamızın; kalitesine, şıklığına ve ahengine hayran kalacaksınız. Sizlerin memnuniyetini her şeyden önde tutan Mossline, ihtiyacınız olan her konuda sizlere yardımcı olacak ve memnuniyetinizi en üst perdeden sağlayacaktır. Çünkü kalite Mossline’ın kumaşında var!

Vizyon

Doku ve renklerin ahenginden oluşan bu koca dünyada sizler de oluşturduğunuz yaşam alanlarını bu yolculuğa ortak etmek ister misiniz? Klasik bakış açısının dışında, işini her zaman geliştirmek ve bir adım öne taşımak için çalışan Mossline, dokunun kıymetini bilerek çıktığı bu yolda ürünün kalitesinin en temel yapı taşı olan tekstil konusunda uzmanlaşmayı başarmıştır. Sizlere özel olarak mağazasında sergilediği ürünleri, süreç içerisinde marka kalitesini yansıtan çözümleri ve daima en önemli sorun haline gelen satış sonrası hizmetlerindeki başarısı ile gönüllerde taht kuran Mossline, özgün şekilde ortaya koymak istediğiniz her dizaynın en büyük destekçisi olmaktadır. Çünkü bu hayatta dekor her şeydir.

Misyon

Mossline geleceğe dair bakış açısını ve tekstil kalitesini korumak için renk paletlerini her daim uzman kişilerce oluşturur. Müşteri memnuniyetini değil; misafirlerinin yüzündeki gülümsemeyi önemser. Çünkü kumaş hayatımızın yarısından fazlasında vardır. Bu yüzden tasarımcıları ve renklerin dilinden anlayan ekibiyle gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla, bu renkleri hayata en doğru şekilde aksettirmeye çalışır. Hem ülkemiz için katma değer sağlayan bir üretim anlayışını hem de renklerin evrensel dilini sahiplenir.